www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 995956
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára
Gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk áramfejlesztőkben lévő dízel motorok üzembehelyezése és szervizelése terén dolgozó munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ TECHNIKUS - DÍZELMOTOR-SZERELŐ

Feladatok:
  • Az áramfejlesztőkben lévő dízel motorok külső helyszíni és házon belüli javítása, karbantartása
  • Üzembe helyezésekben való segédkezés
  • Időszakos műszaki ügyelet ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, gépész vagy villamossági szakirányban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat: járműipari vagy gépipari dízel motor szervizelés terén
  • Dízel motorok szereléséhez, javításához és karbantartásához szükséges ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetésben szerzett nagy tapasztalat
  • A munkával kapcsolatos utazások vállalása Magyarországon belül
  • Alkalmasság a csapatmunkára, jó tanulási képesség
  • Precíz, megbízható, önálló és motivált személyiség

Amit a cég kínál:
  • Korszerű munkakörülmények
  • Támogató, jó csapat
  • Családias légkör
  • Versenyképes stabil jövedelem
  • Céges autó
  • Biztos munkahely

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Budaörs, valamint szervíz nyújtása Magyarország területén

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest