www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 980100
lejárt
Tech People FEJLÉC

Biomassza, hulladék feldolgozó rendszerek, földmunkagépek és targoncák szervizével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Főbb feladatok, munkák:
  • Forgalmazott biomassza és hulladék feldolgozó gépek villamos karbantartása / javítása, összeszerelése, üzembe helyezése országszerte.
  • Földmunkagépek, bányagépek, targoncák villamos karbantartási/javítási feladatainak elvégzése a cég telephelyén és országszerte külső helyszíneken szerviz gépkocsi használatával.
  • Esetenként a gépszerelő technikusok munkájának segítése.
  • A cég képviselete az ügyfelek felé.
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
  • Az elvégzett feladatok napi szintű precíz adminisztrálása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú villamosipari végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Budapest környéki lakhely,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nagyfokú rugalmasság.
Előny:
  • Ipari elektronikában, elektrotechnikában szerzett tapasztalat
  • Villamos berendezések telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Gépipari ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Egyéb juttatások,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő.
Munkavégzés helye:
  •  Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió