www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 919556
lejárt
Tech People FEJLÉC

Földmunkagép, biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

•    Forgalmazott biomassza és hulladék feldolgozó gépek villamos karbantartása / javítása, összeszerelése, üzembehelyezése országszerte.
•    Földmunkagépek, bányagépek, targoncák villamos karbantartási/javítási feladatainak elvégzése a cég telephelyén és országszerte külső helyszíneken szerviz gépkocsi használatával.
•    Esetenként a gépszerelő technikusok munkájának segítése.
•    A cég képviselete az ügyfelek felé.
•    A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
•    Az elvégzett feladatok napi szintű precíz adminisztrálása.

Elvárások:

•    Legalább középfokú villamosipari végzettség,
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat),
•    B kategóriás jogosítvány,
•    Budapest környéki lakhely,
•    Megbízhatóság, önállóság,
•    Pontos, precíz munkavégzés,
•    Nagyfokú rugalmasság.

Előny:

•    Ipari elektronikában, elektrotechnikában szerzett tapasztalat
•    Villamos berendezések telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
•    Gépipari ismeretek
•    Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

•    Versenyképes jövedelem,
•    Egyéb juttatások,
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
•    Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

•    Budapest, Országos

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió