www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 814967
lejárt
Tech People FEJLÉC

Földmunkagép, biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi

pozícióba:

Szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

•    Forgalmazott biomassza és hulladék feldolgozó gépek karbantartása, javítása, összeszerelése, üzembehelyezése, szervízelési munka ellátása országosan.
•    Földmunkagépek, bányagépek, targoncák karbantartási/javítási feladatainak elvégzése a cég telephelyén és országszerte külső helyszíneken szerviz gépkocsi használatával.
•    A cég képviselete az ügyfelek felé.
•    A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
•    Az elvégzett feladatok adminisztrálása.

Elvárások:

•    Legalább középfokú műszaki végzettség (Autószerelő, Mezőgazdasági gépszerelő, Villamossági szerelő),
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat),
•    B kategóriás jogosítvány,
•    Budapest környéki lakhely,
•    Megbízhatóság, önállóság,
•    Pontos, precíz munkavégzés,
•    Nagyfokú rugalmasság.
•    Utazási hajlandóság Magyarországon belül

Előny:

•    Hidraulikus vezérléstechnikai jártasság
•    Hegesztői szakvizsga
•    Utazó szervizesként szerzett tapasztalat
•    Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

•    Versenyképes jövedelem,
•    Egyéb juttatások,
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
•    Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

•    Országos (szigetszentmiklósi telephellyel)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint a kísérőlevéllel!

Tech People LÁBLÉC