www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1074867
lejárt
Tech People FEJLÉC

Földmunkagépek, bányagépek, targoncák javításával és szervizelésével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Főbb feladatok, munkák:
  • A cégcsoport által forgalmazott gépek (földmunkagépek, bányagépek, targoncák, biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek) garanciális és garanciaidőn túli karbantartása, javítása, szervizelése a cég telephelyén és országszerte külső helyszíneken, szerviz gépkocsi használatával.
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő),
  • Hidraulikus vezérléstechnikai ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Budapest környéki lakhely,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nagyfokú rugalmasság.
Előny:
  • Hegesztői szakvizsga
  • Hidraulikus vezérléstechnikai jártasság
  • Villamossági ismeretek
  • Utazó szervizesként szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Egyéb juttatások,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő.
A munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest