www.cvonline.hu

Szerviztechnikus – optikai felület megmunkálás

  • Az állásajánlat lejárt.

 A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Hogy erősítsünk T&I csapatunkat a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • a Világ számos pontján található Zeiss vállalatok műszaki erőforrásaiban felmerült problémák szervízelési tevékenységében való aktív részvétel.  Ezen belül:
  • egyedi gyártósori gépeink, berendezéseink helyszíni telepítése, beüzemelése
  • mechanikus egységek beszerelése, kalibrálása, termelés újraindítása
  • pneumatikus beszerelés, hibaelhárítás, karbantartás
  • szükség esetén komplett üzembe helyezés önálló lebonyolítása
  • igény szerint távsegítség nyújtása külföldi kollégáink részére
  • mindezek precíz dokumentációja
  • folyamatos kapcsolattartás leányvállalatainkkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (automatizálási mérnök/műszaki informatikus előny)
  • 2-3 éves, gyártástámogató szerviz területén szerzett munkatapasztalat
  • Automatizált és PLC vezérelt rendszerek szerelésében  / szervizelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent (pneumatikus-, hidraulikus rendszerek)
  • Műszaki dokumentáció, vázlatrajzok olvasása (mechanikus és elektromos tervrajzok)
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Külföldi utazások és beüzemelések vállalása
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat, vízumképesség
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód, innovatív megközelítés
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság, magabiztosság
  • Jó kommunikáció készség, csapatszellem, rugalmas hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem – kiemelt bérezéssel
  • Béren kívüli juttatások
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes feladatkör
  • Motivált, támogató csapat és multinacionális vállalati légkör
  • Karrierépítési lehetőség a Zeiss Group divízióin belül

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Munkavégzés helye Mátészalka
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mátészalka