www.cvonline.hu

Szervizszerelő

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Az Invest Gépkereskedelmi Kft

szervizszerelő

munkakör betöltésére munkatársat keres Pest, Heves, Nógrád és Jász-Nagykun-Szolnok, Baranya, Somogy és Zala megye területére.

Feladatkör:

  • Traktorok, munkagépek és betakarítógépek jótállási idő alatti és az azt követő szervízellátása

Követelmények:

  • minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettség
  • elektronikai és mechatronikai ismeretek
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • számítástechnikai ismeret
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség, önállóság
  • jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat
  • idegen nyelv ismeret (angol)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cégautó, mobiltelefon, munkavégzéshez szükséges további eszközök
  • stabil, országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Munkakör és megye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Zala
Somogy
Baranya
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád
Heves
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő