www.cvonline.hu

Szervizspecialista 3D koordinátamérőgépekhez

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A Link megjelenítése munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

(Munkavégzés helye: jellemzően Magyarország területén)

Kik vagyunk mi?

A Carl Zeiss Ipari Méréstechnika magyarországi képviselete.A Carl Zeiss a világ egyik vezető cége a koordinátaméréstechnika területén.

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy középfokú elektronikai, vagy mechatronikai végzettség
  • Készségszintű elektronikai ismeretek
  • Szerelési feladatok vállalása
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Változásokra nyitott, dinamikus, kitartó személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, ügyfélorientáltság
  • Megalapozott PC ismeretek (World, Excel, PowerPoint)
  • Gyakori utazások, vevőknél történő munkavégzés, és lakóhelytől való hosszabb távollét vállalása

Amit kínálunk

  • Folyamatos kihívást jelentő feladatok
  • Cégautó privát használatra is
  • Kiképzés külföldön
  • Folyamatos továbbképzés
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés, béren kívüli juttatások)
  • Innovatív, dinamikus, barátságos csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű pályázatát, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Carl Zeiss IMT Austria GmbH
Magyarországi Fióktelep
Győri Péter
2040 Budaörs, Gyár u. 2.