www.cvonline.hu

Szervizműszerész, Szervizmérnök

  • A hirdetés 538 napja lejárt

20 éves szakmai múlttal rendelkező, stabil hátterű, szünetmentes áramforrás és dízel aggregátor berendezések szállításával, karbantartásával, szerviz tevékenységgel
foglalkozó
 Budapestre, szünetmentes áramforrás szervizcsapata bővülése céljából keres munkatársakat a következő pozíciókba

1 fő Szervizműszerész

1 fő Szervizmérnök

FŐBB FELADATOK:

  • Szünetmentes áramforrás területen: berendezések karbantartása az ország területén, előre
  • meghatározott helyszínek és program alapján
  • Új berendezések telepítése országosan
  • Bejelentés alapján eseti kiszállások, a helyszínen hibafeltárás, javítás
  • Szervezési feladatok: logisztikai és műszaki egyeztetések irodában és külső helyszíneken

ELVÁRÁSOK:

  • Villamos végzettség (Közép és felső – pozíciótól függően)
  • Jó hibamegoldó, analitikus készség
  • Jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Nyomtatott áramkörök javításában szerzett ismeretek
  • Angol nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Munkába járás támogatása – Vállalati gépjármű vagy üzemanyag terítés
  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés

KEZDÉS:

  • Rövid időn belül

Jelentkezést az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő