www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • A hirdetés 501 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Autóipari vevőkkel kapcsolatos minőségi szint riportálása a vezetőség részére
  • Rendszeres látogatás az autóipari vásárlók telephelyére, összeszrelő üzemeibe, illetve a velük kapcsolatban lévő átmeneti raktárakba, termék és szolgáltatás minőségi szintjének felmérése szempontjából
  • Vevői reklamációk kiértékelése és a felmerül esetekkel kapcsolatos döntések előkészítése és meghozása
  • Vevői elégedettség kiértékelése és rendszres riportálása a vezetőség felé
  • Reklamációs státusz elemzése, nyomonkövetése és rendszres riportálása a vezetőség felé
  • Helyesbítő tevékenység meghatározásának felügyelete és nyomonkövetése illetve rendszres riportálása a vezetőség
  • Autóipari beszállítás minőségi szintjének kiértékelése a vevő minőség rendszereinek használatával
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO/TS 16949 belső auditor, beszállítói auditor képesítés
  • Jogosítvány, saját gépjármű
  • Utazási hajlandóság
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő