www.cvonline.hu

Szervízmérnök

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, piacvezető multinacionális partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

Győri és környéki munkavégzésre.

Feladatok:

  • A cég termékeinek (altatógép, lélegeztető gép, páciens monitorok, inkubátor, stb.) karbantartása, szervizelése.

  • A gépek szoftveres bemérése.

  • Kapcsolattartás a partnerekkel, árajánlatok elkészítése.

  • Tréningek,szakmai képzések vállalása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség ( villamosmérnök, esetleg elektrotechnikus ).

  • Gépkarbantartásban, szervízelésben való jártasság.

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás.

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

  • Műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség.

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

    Előny:

  • Orvostechnikai szerviz mérnök vagy orvostechnikai szerviz technikusi végzettség.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Céges auto, telefon, laptop.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Győri régió.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő