www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • A hirdetés 665 napja lejárt

A cégről:

A Logipix magyar tulajdonú, 50 fős fejlesztő- és gyártócég. Világszínvonalú biztonságtechnikai és informatikai termékeinket és megoldásainkat elsősorban külföldre értékesítjük. 30 év körüli átlagéletkorú fejlesztőcsapatunktól az iparág legnevesebb cégeivel való versenyt lehetővé tevő termékek létrehozását várjuk el, de a kemény munka mellett azért a pingpongasztal is központi szerepet kap jól megközelíthető, tágas budapesti irodánkban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önálló feladatok
  • a világ élvonalába tartozó technológia fejlesztése
  • családias munkahelyi légkör
  • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Szervizmérnöki állások

Szervizmérnöki csapatunk feladata ügyfeleink kiszolgálása termékeink telepítésénél, konfigurálásánál és folyamatos használatánál. Szervizmérnökeink idejük nagyjából 30 százalékát ügyfeleinknél töltik, elsősorban külföldön. A szervizmérnökök feladata a termékek és megoldások tesztelése, valamint ügyfeleink egyedi igényeire szabott megoldások tervezése és kivitelezése, projektvezetése is.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Erős informatikai ismeretek, kiemelten az IP hálózatok területén
  • Használható angol nyelvtudás szóban és írásban (legalább középfokú)
  • Jogosítvány
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Munkatapasztalat biztonságtechnikai rendszerek telepítésében
  • Gyakorlat támogatói munkakörben

Minimális munkatapasztalat:

  • lehet pályakezdő
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol