www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat, aki a mérőműszerekkel kapcsolatos terméktámogatásért felel!

Feladatok

  • Mérőműszerekkel kapcsolatos terméktámogatás,
  • értékesített termékek installálása és szervizelése,
  • szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációkat készítése és karbantartása,
  • vevők szakmai kérdéseinek megválaszolása, felhasználótámogatás,
  • az elvégzett feladatok, eredmények dokumentálása,
  • a készülékekkel kapcsolatos tapasztalatok alapján fejlesztési javaslatokat kidolgozása,
  • végső bemérés végzése a kiszállítandó készülékeken, kalibrálás, tesztelés,
  • a mérési eredmények analizálása, dokumentálása,
  • készülékgyártás támogatása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • angol nyelvismeret,
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • felelősségteljes, önálló és kreatív személyiség,
  • hatékonyan együttműködés; elkötelezett, megbízható és precíz hozzáállás.

Előnyt jelent

  • a műszergyártás területén szerzett (ipari) tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • utazási lehetőség a világ legtöbb országába,
  • modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol