www.cvonline.hu

SZERVIZMÉRNÖK

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Fenntartási Főmérnökség, Irányítástechnikai csoportjába

 munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Hibaelhárítási, javítási, megelőző karbantartási és fejlesztési munkák végzése PLC/SCADA vezérelt rendszereken, híradástechnikai és információs adatátviteli rendszereken, szükség esetén automatizálási-, automatikai rendszerek folyamatos üzemeltetéséhez műszaki támogatás,
  • PC alapú PLC/SCADA irányítórendszer szoftverének programozása, tesztelése, dokumentálása, üzembe-helyezése,
  • A DMRV ZRT-nél alkalmazott víz- szennyvíztisztítási technológiák, adott automatizált berendezések vezérlőszoftvereinek új platformra migrálásában való közreműködés.

Feltételek:

  • Erős- vagy gyengeáramú villamosmérnöki végzettség (irányítástechnikai, szabályozás technikai vagy folyamatirányítási szakirány),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet),
  • Minimum 2-3 év PLC/SCADA programozási gyakorlat,
  • Tériszony, klausztrofóbia mentesség,
  • Esetenként kellemetlen szagok tűrése (pl. szennyvíz gőzei),
  • Minimum B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • PLC vezérelt és SCADA rendszerek programozásában, telepítésében, karbantartásában való jártasság,
  • S7 PLC programozási tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. augusztus 13-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő