www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Magyar tulajdonú ipari szolgáltatási területen működő társaságunk az Öntőgépszerviz Kft. keresi szakmailag rátermett, a kihívásokat kedvelő munkatársát

  munkakörbe.

A leendő munkatárs feladata vezető szerelőként belföldi és külföldi projektek vezetése a megbízástól az átadásig. A szerelési feladatok ellátásán túl a karbantartási / felújítási munkák szakmai vezetése és a szerelő csapat (3-5 fő) irányítása, együttműködve a szervizvezetővel és a projektvezetővel.

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Ipari karbantartásban, gépjavításban szerzett 3-5 év tapasztalat,
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó munkabíró képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Előny:

  • Hidraulika területen szerzett szerelői tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol és/vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Cégünk telephelyén (Budapest XXI.), valamint a belföldi és külföldi partnereink telephelyén.
  • Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő