www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Megbízónk, egy kiemelkedően sikeres magyar tulajdonú informatikai vállalat számára szervizmérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • HW bővítések installációja, konfigurációja,
  • számítógépek meghibásodásokkal kapcsolatban hibabejelentés támogató cég felé, szükséges információk összegyűjtése, hibaanalizálásban közreműködés,
  • operációs rendszer (Linux és Windows) beállításokban szakértői segítség nyújtása ill. egyszerűbb beállítások elvégzése,
  • kapcsolattartás végfelhasználó ügyfél és gyártó között installációs, konfigurációs kérdésekben,
  • folyamatos szakmai fejlődés, oktatásokon való részvétel, előírt szakirányú vizsgák elvégzése.

Elvárások:

  • szakmai felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (főiskola vagy egyetem),
  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • számítógépes architektúrák általános ismerete,
  • középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelv ismerete).

Előny:

  • számítógépes rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetési, támogatói vagy szervizelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, sokrétű munka,
  • stabil hátterű vállalat,
  • legújabb IT technológiák használata és megismerése.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió Budapest