www.cvonline.hu

SZERVIZMÉRNÖK

  • A hirdetés 1340 napja lejárt

Ipari berendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozó nemzetközi társaság keres budapesti munkavégzésre

SZERVIZMÉRNÖKÖT

Elvárások:

  • villamos technikusi végzettség (mérnöki előny, de nem feltétel)
  • biztos angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság belföldön
  • pozitív, nyitott személyiség
  • határozott fellépés
  • dinamikus hozzáállás

Feladat,munkakör:

  • ipari berendezések szervizelése, telepítése

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely nemzetközi vállalatnál
  • fiatal, lendületeses csapat
  • folyamatos külföldi oktatásokon való részvétel lehetősége
  • céges autó
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő