www.cvonline.hu

Szervízmérnök

  • Company_icon Atlantisz Klíma Bt.
  • Location_icon XV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Az
ATLANTISZ Klíma,
 a Toshiba klímaberendezések képviselete

munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Lakossági és Ipari légkondicionálókkal kapcsolatos piaci fejlesztések folyamatos nyomon követése
  • Berendezések tesztelése
  • Kivitelezők, viszonteladók műszaki információval való ellátása gépkönyvi és tapasztalati adatok alapján
  • Komolyabb rendszerek beüzemelésénél, hibaelhárításánál történő segítségnyújtás telefonon vagy személyesen
  • Kapcsolattartás beszállítóink szervizeivel magyar, angol esetleg német nyelven
  • Műszaki dokumentációk fordítása
  • Méretezési, készülék-kiválasztási feladatok ellátása az árajánlat elkészítése során

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • (Épület)gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Office, ACAD)
  • Aktív angolnyelv-tudás, írásban és szóban egyaránt
  • Ügyfél és értékesítés központú szemléletmód
  • Fejlett empátiás és jó kommunikációs készség, megbízhatóság, agilitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Klíma vagy hűtéstechnikában és/vagy vezérléstechnikában való jártasság, tapasztalat
  • Fűtéstechnikai ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Kulturált, rendezett munkakörülmények
  • Japán márka képviselete
  • Fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Jelentkezéseket, kérjük, a lenti e-mail címre megküldeni szíveskedjen, fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével!

Helyek XV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol