www.cvonline.hu

SZERVIZMÉRNÖK

  • Company_icon DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Location_icon Vác, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Fenntartási Főmérnökség, Irányítástechnikai csoportjába

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Hibaelhárítási, javítási, megelőző karbantartási és fejlesztési munkák végzése PLC/SCADA vezérelt rendszereken, híradástechnikai és információs adatátviteli rendszereken, szükség esetén automatizálási-, automatikai rendszerek folyamatos üzemeltetéséhez műszaki támogatás,
  • PC alapú PLC/SCADA irányítórendszer szoftverének programozása, tesztelése, dokumentálása, üzembe-helyezése,
  • A DMRV ZRT-nél alkalmazott víz- szennyvíztisztítási technológiák, adott automatizált berendezések vezérlőszoftvereinek új platformra migrálásában való közreműködés.

Feltételek:

  • Erős- vagy gyengeáramú villamosmérnöki végzettség (irányítástechnikai, szabályozás technikai vagy folyamatirányítási szakirány),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet),
  • Minimum 2-3 év PLC/SCADA programozási gyakorlat,
  • Tériszony, klausztrofóbia mentesség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • S7 PLC programozási tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2017. december 19-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű