www.cvonline.hu
Szervízmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1072760
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Precíziós mérőműszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó japán partnerünk számára keresünk mérnököket az alábbi pozícióra:

Szervizmérnök

Feladatok:
- Nagypontosságú mérőműszerek kalibrálása, beállítása, javítása,
- műszaki ajánlatok összeállítása,
- kapcsolattartás a hazai ügyfelekkel,
- felhasználói oktatások megtartása (üzemeltetés, karbantartás és javítás)
- szervízmérnöki teendők (megelőző karbantartás / időszakos karbantartás hardware és software területen) jellemzően Magyarországon.

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség, (gépészmérnök,mechatronikai mérnök) esetleg szakirányú technikusi végzettség,
- ipari háttér, PLC és/vagy CNC programozási ismeretek,
- gépkarbantartási vagy szervízelési területen szerzett 2-4 éves tapasztalat,
- aktív, kommunikációképes angol nyelvismeret (minimum középfok),
- rövidebb-hosszabb távú kiküldetésre való hajlandóság,
- metrológiai képzettség előny,
- ügyfélorientáltság, sales atttitűd.

Ügyfelünk átlag feletti bérezést, céges autót, telefont, laptopot biztosít a pozíció betöltőjének.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió