www.cvonline.hu

Szervízmérnök

  • A hirdetés 227 napja lejárt

Megbízónk a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeiket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztik és gyártják, ahol saját szakembergárdájuk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig. Ebbe a csapatba keresünk Szervizmérnök munkatársat.

Feladatok

Mérőműszerekkel kapcsolatos terméktámogatás:

  • Az értékesített termékek installálása és szervizelése,
  • Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációk készítése és karbantartása,
  • Szakmai kérdések megválaszolása a vevők felé, felhasználók támogatása,
  • Az elvégzett feladatok, eredmények dokumentálása,
  • A készülékekkel kapcsolatos tapasztalatok alapján fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Kiszállítandó készülékek végső bemérése, kalibrálása, tesztelése,
  • Mérési eredmények analízise és dokumentálása,
  • A készülékek gyártásának segítése.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Elkötelezettség; felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés; kiváló együttműködési készség; megbízhatóság, precizitás
  • Erős középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Műszergyártás területén szerzett (ipari) tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Utazási lehetőség a világ legtöbb országába,
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások.
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki