www.cvonline.hu

Szervizmérnök

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, szakmai fejlődési lehetőséget biztosító, analitikai műszerek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó Megbízónk részére

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Analitikai műszerek üzembe helyezése, szerviztevékenységének helyszíni ellátása országos szinten
  • Karbantartások elvégzése, hibaelhárítás-hibakeresés
  • Alkatrész készlet figyelése, igények továbbítása a szervizvezetőnek
  • Szükség esetén kezelőszemélyzet betanítása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Kiállításokon történő részvétel (anyagok összekészítése, standépítés stb)
  • Műszer bemutatók megtartása
  • Folyamatos önképzés, tréningeken való részvétel, műszaki ismeretek fejlesztése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló területen (szervizmérnök) szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
  • Analitikai műszereket forgalmazó és szervizelő munkáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Megbízható, lojális, pontos, precíz személyiség
  • Angol nyelv aktív, min. középfokú ismerete
  • Tanulásra, fejlődésre való igény
  • "B" kat. jogosítvány

Juttatások:

  • Versenyképes alkalmazotti bér
  • Cégautó, telefon, laptop
  • Teljesítményarányos bónusz

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol