www.cvonline.hu
Szervizmérnök - Vékonyfilm technológiás rétegezés
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1096041
lejárt

Mátészalkai gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Egyedi gyártósori gépek, berendezések helyszíni telepítése, beüzemelése
  • Mechanikus egységek beszerelése, kalibrálása, termelés újraindítása
  • Szükség esetén komplett üzembe helyezés önálló lebonyolítása
  • Igény szerint távsegítség nyújtása külföldi kollégáink részére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (automatizálási mérnök/műszaki informatikus előny)
  • 2-3 éves, gyártástámogató szerviz területén szerzett munkatapasztalat
  • A nedves kémiai folyamatok megbízható ismerete
  • Bevonatolási eljárások (PVD technológia) stabil ismerete
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Külföldi utazások és beüzemelések vállalása
  • Rendszerszemlélet, önállóság, csapatszellem, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes feladatkör
  • Motivált, támogató csapat
  • Multinacionális vállalat
  • Karrierépítési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.