www.cvonline.hu

SZERVIZMÉRNÖK / SZERVIZTECHNIKUS

  • Company_icon GE-CO Hungary Kft.
  • Location_icon Budaörs, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

(CNC  esztergák és megmunkáló központok,  lemezmegmunkáló gépek)
Link megjelenítése

Feladatok

  • Szerszámgépek elektromos és mechanikus hibáinak felmérése, CNC vezérlők hibafelismerése, alkatrészek cseréje és szervizelési feladatok ellátása
  • Gépek installálása, betanítás, karbantartás, garanciális és garancián túli javítása
  • Állapotfelmérés, diagnosztika
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, szakirányú technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, irányítástechnikai vagy ipari-elektronikai műszerész, gépészmérnök, gépésztechnikus, CNC vezérléstechnikus, stb)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • CNC vezérlők gyakorlatban szerzett ismerete
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Sok utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) tolerálása
  • Angol nyelv ismerete
  • Csapatmunkára való készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki beállítottság
  • Affinitás az új technológiák elsajátítása területén

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi  email címre.

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök, Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus, Elektrotechnikus, Villamosmérnök, Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Szerelő, Technikus, Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol