www.cvonline.hu

Szervízmérnök (R01Szm-Du)

  • A hirdetés 178 napja lejárt

Szervízmérnök

R01Szm-Du

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Szervízmérnök kollégát

Feladatok:

  • Autóipari vevőkkel kapcsolatos minőségi szint riportálása a vezetőség részére,
  • Rendszeres látogatás az autóipari vásárlók telephelyére, összeszerelő üzemeibe, illetve a velük kapcsolatban lévő átmeneti raktárakba, termék és szolgáltatás minőségi szintjének felmérése szempontjából,
  • Vevői reklamációk kiértékelése és a felmerül esetekkel kapcsolatos döntések előkészítése és meghozása,
  • Vevői elégedettség kiértékelése és rendszeres riportálása a vezetőség felé,
  • Reklamációs státusz elemzése, nyomonkövetése és rendszeres riportálása a vezetőség felé,
  • Helyesbítő tevékenység meghatározásának felügyelete és nyomonkövetése,
  • Autóipari beszállítás minőségi szintjének kiértékelése a vevő minőség rendszereinek használatával.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO/TS 16949 belső auditor, beszállítói auditor képesítés
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Néhány éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ:

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő