Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK
(HF
11-7924)

pozícióba.

Feladat:

  • Kiszállítandó készülékeken lévő végső bemérés, kalibrálás, tesztelés elvégzése
  • Mérési eredmények analizálása és dokumentálása
  • Vevők szakmai kérdéseinek megválaszolása, felhasználók támogatása
  • Értékesített termékek installálása és szervizelése
  • Készülékekkel kapcsolatos fejlesztési javaslatok

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: tesztmérnöki, szervizmérnöki vagy műszergyártási területén szerzett tapasztalat)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Utazási lehetőség a világ legtöbb országába magas napidíj mellett
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7924”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése