www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 915477
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Ügyfelünk, budapesti székhelyű magyar cég, infravörös (NIT - Near Infrared Transmission) gabonaelemző műszereinek fejlesztésével, gyártásával, forgalmazásával és szervizelésével foglalkozik. Termékeik szervizeléséhez keresünk kollégát a következő pozícióba:

SZERVÍZMÉRNÖK (E-I02)

Feladat:
•    A Magyarországon üzemelő gabonaelemző műszerek esetén:
o    A szerviz tevékenység teljes körű szervezése:
- Szervizhívások fogadása, az elvégzendő feladatok azonosítása;
- A műszerek szervizelése (szezonban (június-július) gyakori vidéki kiszállással);
- A szervizelési folyamatban részt vevő más munkavállalók szervizzel kapcsolatos munkájának irányítása;
o    Szervizhívások adminisztrációja SAP-ban;
o    A szerviz-szolgáltatásokból származó árbevétel és profit növelése: szolgáltatási csomagok kialakítása, árazása, és menedzselése (ügyfeleknek való kiajánlása, szerződéskötés);
o    Szervizhez használt alkatrészlista összeállítása és karbantartása (a meglévő cikklistából kiindulva);
o    Szerviz tudásbázis kialakítása és karbantartása;
o    Szerviz kézikönyvek megírása és karbantartása;
•    A külföldön üzemelő gabonaelemző műszerek esetén:
o    A külföldi viszonteladókkal való kapcsolattartás szervizzel kapcsolatos kérdésekben:
- tanácsadás a műszer problémák felderítésében, ill. távoli segítségnyújtás adott szerviz feladatok ellátásában;
- a külföldi viszonteladók cserealkatrészekkel való ellátása;
- a visszaküldött műszerek szervizelése;
-  külföldi szerviz partnerek oktatása, ehhez oktatási tematika és anyagok összeállítása;
o    Angol nyelvű szerviz kézikönyvek megírása.

Követelmények:

•    Felsőfokú műszaki végzettség;
•    Üzleti szemlélet;
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
•    Önálló munkavégzés; problémamegoldó képesség;
•    Analitikus, de ugyanakkor praktikus gondolkodás; pontosság; csapatmunka;
•    Jogosítvány

Előnyt jelentenek az alábbiak:
•    Spektrofotometriai és/vagy egyéb laborműszerek szervizelésében szerzett tapasztalat;
•    Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat;
•    Vezetői tapasztalat; vezetői képesség;
•    További nyelv ismerete;

Amit nyújtunk:
•    Versenyképes csomag (megállapodás kérdése);
•    Versenyképes termékek, stabilan működő cég; értelmes, értékteremtő munka;
•    Tervezett nemzetközi terjeszkedésben való részvétel

Munkavégzés helye: Pomáz
Fizetés: megegyezés szerint

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest