www.cvonline.hu

Szervizmérnök - Budapest

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 966678

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Szervizmérnököt budapesti központtal, országos munkavégzéssel.

Feladatok:

- A vállalat szerszámgépeinek szervizelésének megszervezése, ellátása országszerte
- Részvétel hajtástechnikai vagy PLC-s rendszerek szervizelésében
- A vállat egyéb részlegeinek támogatása

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- 1-3 év szakmai tapasztalat gyártóberendezések karbantartásában, illetve rendszerépítésben
- PLC, HMI, vagy SINUMERIK ismerete
- Aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a