www.cvonline.hu

Szervizmérnök (Bp09Szm)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Termikus analitikai, röntgenanalitikai, szemcseméret és szemcsealak, valamint ásványolaj vizsgálatra alkalmas készülékek forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk

Szervizmérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: Bp09Szm

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Analitikai műszerek helyszíni hibafeltárása, javítása, karbantartása;
  • Analitikai műszerek helyszíni üzembe helyezése;
  • Szerviz munkák szervezése és végrehajtása;
  • Szerviz munkák és az ahhoz kapcsolódó folyamatok dokumentálása, ügyintézése;
  • A szervizeléshez szükséges beszerzési igények megállapítása, jelzése;
  • Az alkatrész raktár kezelése, rendben tartása, raktárkészlet nyilvántartása;
  • Műszerkönyvek nyilvántartása;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal, ügyfelekkel, kollégákkal;
  • Szakmai tanácsadás, műszaki kérdések megválaszolása, műszaki problémák kezelése, ügyfelek támogatása;
  • Felhasználók betanítása üzembe helyezés során;
  • Közreműködés a készülékek angol nyelvű kezelési kézikönyveinek magyar nyelvre történő fordításában;
  • Az értékesítés konstruktív és aktív műszaki támogatása;
  • Technikai specifikációk egyeztetése, ügyfelekkel, értékesítőkkel;
  • Az ajánlatadási folyamat során felmerülő műszaki problémák megoldása;
  • A szerviztevékenységgel, termékekkel, partnerekkel kapcsolatos tapasztalatok, információk gyűjtése, visszacsatolása, továbbítása;
  • Szakmai továbbképzésen, oktatáson való részvétel.

Elvárások

  • Villamos-, gépész-, mechatronikai- vagy vegyészmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • B-kategóriás vezetői engedély;
  • Magas utazási hajlandóság, mobilitás (Magyarországon belül, továbbá évente 1-2 alkalommal külföldre).

Küldd el az önéletrajzod az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol