www.cvonline.hu

Szervizmenedzser

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Feladatok

Egyedi, precíziós mérőműszerekkel kapcsolatos szerviztevékenység irányítása, koordinálása:

  • Szerviztevékenység megszervezése
  • Szerviz- és tesztmérnökök munkájának koordinálása, az elvégzett munkák dokumentálása illetve annak felügyelete; kimutatások készítése a cégvezetés számára
  • Tervezési, gyártási hibák feltérképezése és visszajelzése; a készülékekkel kapcsolatos tapasztalatok alapján fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői elégedettség fenttartása; felhasználók szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal
  • Készülékek szervizelése

Elvárás

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezettség; felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés; kiváló együttműködési készség; megbízhatóság precizitás

Értékelt kvalitások

  • Műszergyártás területén szerzett releváns tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások.
Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő