www.cvonline.hu

Szervizkoordinátor

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Ügyfelekkel való írásos, telefonos kapcsolattartás
• Szervizmunkákkal kapcsolatos ügyfélnyilvántartások vezetése
• Ügyfelektől (írásban vagy telefonon) beérkező javítási és karbantartási munkák elfogadása, adminisztrációja
• Karbantartási-, javítási –és alkatrész ajánlatok elkészítése
• Szervizmunkával kapcsolatos időpont egyeztetése az ügyfelekkel
• Szerviz technikusok munkabeosztásának elkészítése
• Munkalapok előkészítése a szerviz technikusok részére

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Ügyfélkezelés terén szerzett munkatapasztalat
• Angol középfokú nyelvismeret (írásban és szóban)
• Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
• SAP ismeret
• Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budaörs

Helyek Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol