www.cvonline.hu

SZERVIZIGAZGATÓ

  • A hirdetés 927 napja lejárt

A Technocsek Kft., az épületgépész kivitelező szektor vezető vállalkozása, keresi szakértői csapatába új munkatársát a következő munkakörben:

Feladatok:

  • Garanciális, karbantartás-üzemeltetési és kiegészítő tevékenység komplex vezetői önálló irányítása
  • Az ügyfelek igényeinek megfelelően a felmerült hibák, és hiányosságok elhárítása, cégképviselet valamint eredményes kommunikáció
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatrendszer fejlesztése, új karbantartási és üzemeltetési szerződések megkötése
  • A szerviz szervezeti költségeinek felépítése, ellenőrzése és fejlesztése
  • Az alkalmazottak tevékenységének szervezése, irányítása és motiválása
  • 5 éves üzleti terv kidolgozása

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépészeti végzettség
  • 5 éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és döntési képesség, önállóság

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben, érdekli a fenti munkakör küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő