www.cvonline.hu

Szervizes/leszedő

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Betanulható látványkonyhai munkára keresünk szervízes munkatársat.

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

Asztalok tisztán tartása, lepakolása. Fűszernövények kicserélése, olajok feltöltése, pultok és hűtőszekrények feltöltése.

Elvárások:

Motivált, pörgős személyiség

Juttatások:
  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés:140.000 Ft+,meleg étkezés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Jelentkezését elküldheti fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -