Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Szervizes/leszedő


  • A hirdetés 429 napja lejárt

Feladatok: Asztalok tisztán tartása, lepakolása. Fűszernövények kicserélése, pultok és hűtőszekrények feltöltése.


Tapasztalat nem szükséges! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra.

Munkavégzés helye választható: Budapest (Deák tér, West End, Mom Park, Kolosy tér)

Jelentkezni: kizárólag fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen, tárgy: leszedő

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád


Csomagoló

Trenkwalder Kft

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok


Targoncás

Trenkwalder Kft

Farmosi termelő vállalt keres dolgozókat az alá...
Jász-Nagykun-Szolnok