www.cvonline.hu

Szervizes

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Egyedi berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozó miskolci cég keres hosszú távra kollégát a következő állás betöltésére:

Szervizes

Feladatok:

  • egyedi ipari automatizálási rendszerek javítása, telepítése és karbantartása
  • telepített berendezések helyszíni felülvizsgálata
  • országos szervizfeladatok biztosítása

Elvárások:

  • középfokú elektronikai, automatizálási végzettség
  • magas szintű automatizálási elméleti és gyakorlati ismeret
  • jártasság gépészeti területen
  • önálló munkavégzés
  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő