www.cvonline.hu

Szervizes töltő technikus

  • A hirdetés 305 napja lejárt

Debreceni székhelyű, Kávé-és ital automatákat üzemeltető cég, szervizes töltő technikus kollégát

keres Kelet-Magyarország területére debreceni indulással.

Elvárások:

  • Érettségi
  • Műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Fiatalos munkahelyi légkör

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével, az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő