www.cvonline.hu

Szervizes munkatárs

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 895310
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal szegedi partnercégünk megbízásából keresünk szervizes munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szivattyú szervizelése
  • A szervizelési munkafolyamatokhoz kapcsolódó egyeztetés a megrendelő partnerekkel
  • Alkalomszerűen vevők kiszolgálása és tájékoztatása az üzletben
  • Az üzletben található termékek teljes körű ismerete
  • Raktárkezelés, áru összekészítés

Elvárások:

  • Érettségi
  • Haladó szintű számítógépes ismeret
  • Jó teherbírás
  • Jó műszaki érzék
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Villamos kisgépjavítói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztrációt követően.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!