www.cvonline.hu

Szervizes munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 878398
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk szervizes munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Fürdőszobai termékek (zuhanytálca, zuhanykabin, kádak, mosdók) helyszíni garanciális vagy nem garanciális telepítése vagy javítása
  • Forgalmazóink bemutatótermében mintaállványok és termékek szerelése
  • Műhelyben való termék javítása
  • Termékek újracsomagolása
  • Munkalapok és raktári bizonylatok nyilvántartása
  • Anyagi felelősség használt eszközökért és műleyben tárolt készletekért
  • Időszakos leltározás
  • Vidéki utazások szerelés céljából, átlagban havi 1 nap ottalvással

Elvárások:

  • Érettségi
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Nagy munkabírás
  • Fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 év szakmai, épületgépész szerelői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!