www.cvonline.hu

Szervizes munkatárs

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert Szervizes munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

szervizes feladatok ellátása,

 kapcsolattartás ügyféllel, megrendelővel, szerviz partnerekkel,

 hardver beszerzéssel kapcsolatos feladatok intézése,

 dokumentációk elkészítése,

 leltározási feladatok végrehajtása.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,

jó kommunikációs készség,

rugalmasság,

önálló munkavégzésre való alkalmasság,

 Microsoft operációs rendszerekben szerzett 5 éves felhasználói tapasztalat,

 Microsoft Irodai szoftvercsomag (Office) legalább felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

szervizes tevékenységben szerzett tapasztalat,

alap szintű szerver hardver ismeret,

mobilitás, B kategóriás jogosítvány,

angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,

szakmai fejlődési lehetőség,

dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,

változatos és önálló munkavégzés,

részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő