www.cvonline.hu

Szervizes, karbantartó

  • A hirdetés 482 napja lejárt

A Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve dinamikusan fejlődik belföldön és külföldön egyaránt, munkatársat keres

pozícióba teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • a gépek (italautomaták) működési helyén történő karbantartás, szervizelés, hibaelhárítás
  • műszaki beállítások elvégzése
  • adagolási és egyéb folyamatok ellenőrzése
  • karbantartási terv végrehajtása
  • hétvégi és ünnepnapokon történő ügyelet vállalása
  • ügyfél elégedettség magas szinten tartása
  • az elvégzett feladatok rendszeres és precíz adminisztrálása
  • kisebb beszerzési tevékenység (irodai support)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek
  • jó tájékozódó képesség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • precizitás
  • hajlandóság külföldön történő feladatellátásra
  • előny: műszaki végzettség (mechanikai-, elektronikai műszerész)
  • előny: szlovák, német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • alkalmazotti jogviszony
  • céges gépjármű

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

  • Kiemelten Pest megye és környéke

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő