www.cvonline.hu

Szervizadminisztrátor-Vevőszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 1064 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt. Magyarország piacvezető

ékszer -és óraforgalmazó vállalata.

Az ország 28 pontján, jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel, órák és ajándékcikkek széles választékával    fogadjuk ügyfeleinket.

Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.

Folyamatosan fejlődő szervezetünkbe új munkatársat keresünk,

pozícióba

Budapesten lévő óraszervizünkbe.

Az új kolléga feladatai:

  • az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása
  • a javításra behozott órák átvétele és rögzítése a számítógépes rendszerben
  • egyeztetés az órásokkal
  • a javításokkal kapcsolatos teljes dokumentáció elkészítése
  • az elkészült javítások figyelemmel kisérése, ügyfelek értesítése és az órák kiadása
  • kasszakezelés, a pénzkezelési szabályzat szerint

Feltételek:

  • minimum középfokú végzettség
  • vevőszolgálati (szolgáltatás) területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • feddhetetlen előélet
  • magas fokú igényesség minden tekintetben
  • órákkal kapcsolatos alapvető ismeretek megléte előnyt jelent

Elvárásaink:

  • magas fokú alkalmazkodási képesség – a munkakör jellege miatt
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • magas fokú kommunikációs készség, stressz tűrő képesség, probléma megoldási képesség
  • egyszerre kedves és határozott fellépés
  • megbízhatóság, lojalitás, csapatban való együttműködési hajlandóság
  • számítógép magabiztos kezelése (Windows alkalmazások, Internet, esetleg SAP ismeretek)
  • idegen nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • korrekt fizetés
  • stabil munkahelyi környezet

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, valamint fizetési igényét az alábbi E-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő