www.cvonline.hu

Szerviz vezető

  • A hirdetés 724 napja lejárt

25 éve működő és fejlődő, prémium márkájú hőszivattyús rendszerek forgalmazásával, telepítésével
és szervizelésével foglalkozó vállalkozás

munkatársat keres

Feladatok:

  • Klima és hőszivattyú vezérlőrendszerek programozása, telepítése,
  • Klímaberendezések, hőszivattyúk karbantartási, szervizelési munkálatainak koordinálása, beüzemelések, beszabályozások elvégzése

Elvárások:

  • Klima és hőszivattyús rendszerek vezérlése terén szerzett informatikai és automatikai tapasztalat
  • Prémium kategóriás klímaberendezések telepítésében, szervizelésében szerzett többéves tapasztalat
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dinamizmus

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Részvétel egy dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Hosszútávú fejlődési lehetség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzzal kizárólag az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol