www.cvonline.hu

Szerviz Üzletkötő

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

Céginformáció:

Társaságunk, a ThyssenKrupp Lift Kft. a német ThyssenKrupp AG konszern egyik magyarországi leányvállalata. A ThyssenKrupp cégcsoport mintegy 180.000 alkalmazottjával, közel 60 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 300 céggel a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága – melyhez társaságunk is tartozik - az anyagmozgatás, ezen belül felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása, értékesítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása.

Társaságunk felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

 Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása és folyamatos fejlesztése a földrajzilag kijelölt területen
  • Berendezések karbantartásra történő átadásának előkészítése és nyomon követése
  • Karbantartási ajánlatok előkészítése, karbantartási szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása
  • Gazdaságossági számítások elvégzése, egyeztetés a Szervizvezetővel
  • Ügyféladatbázis folyamatos frissítése, adminisztrálása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel ügyfélkapcsolatok ápolása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelent)
  • 2-3 éves, szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat, lehetőleg épületüzemeltetéshez kapcsolódó területen (építőipar)
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (általános irodai programok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős értékesítői attitűd
  • Precizitás, határozottság, önállóság
  • Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet
  • Rugalmasság, kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzés
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó és telefon
  • Kulturált munkakörülmények

Jelentkezés:  Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő