www.cvonline.hu

Szerviz Üzletkötő - felvonóipar

  • A hirdetés 913 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi székhelyű konszernhez tartozó magyarországi vállalat. A cég tevékenységi körébe felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása, vevőszolgálata tartozik.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Klasszikus, általános értékesítői feladatok ellátása az ország egy adott földrajzi területén;
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása mellett új üzleti lehetőségek, ügyfelek felkutatása és megszerzése a földrajzilag kijelölt területen;
  • Az adott földrajzi területen már üzemelő felvonó és mozgólépcső berendezésekhez a cég által ajánlott karbantartási- és egyéb szervizszolgáltatások értékesítése;
  • Újonnan beépített berendezések karbantartásra történő átadásának kereskedelmi szempontból történő előkészítése és nyomon követése;
  • Karbantartási ajánlatok előkészítése, karbantartási szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása;
  • Ügyféladatbázis folyamatos frissítése, adminisztrálása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelent);
  • 2-3 éves, szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat, lehetőleg épületüzemeltetéshez kapcsolódó területen;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (általános irodai programok);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Erős értékesítői attitűd;
  • Precizitás, határozottság, önállóság;
  • Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet;
  • Rugalmasság, kiemelkedő kommunikációs készség.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, küldje el részletes fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 54.775-ös referenciaszámra hivatkozva az alábbi email címre vagy jelentkezzen on-line.

Kattintson a lenti linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő