Jól ismert gépkocsi márkakereskedő megbízónk számára keresünk munkatársat

 SZERVIZ ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

 (HF 9-6370)

 munkakörbe.

Feladat

  • Flottaszerződés alapján árajánlat készítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás és a kapcsolat erősítése a szerződéses partnerekkel,
  • A flottás ügyfelek igényeinek megfelelő szerviz szolgáltatás menedzselése,
  • Teljes körű ügyfél elégedettség biztosítása.

Elvárások

  • Szerviz területen és/vagy értékesítésben szerzett min. 1-2 éves gyakorlat,
  • Az ügyfél elégedettség elérésére irányuló tapasztalat és motiváció,
  • Műszaki végzettség,
  • Kapcsolatteremtő képesség, vidám természet.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF

9-6370”-es referenciaszám és pozíció

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

      Link megjelenítése