Az ország egyik ismert gépkocsi márkakereskedője számára keresünk munkatársat

 SZERVIZ ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

 (HF 9-6335)

 munkakörbe.

Feladat

  • Flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Flottaszerződés alapján árajánlat készítése,
  • Előjegyzett munkák térbeli és időbeli megszervezése, szerelést végző kollégák irányítása.

Elvárások

  • Szerviz területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • Műszaki végzettség,
  • Ügyfélcentrikus, szolgáltatásorientált szemléletmód,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6335”-es referenciaszám és pozíció

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

      Link megjelenítése