www.cvonline.hu

Szerviz Területi Művezető - felvonóipar

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Megbízónk egy németországi székhelyű konszernhez tartozó magyarországi vállalat. A cég tevékenységi körébe felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása, vevőszolgálata tartozik.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Egy adott földrajzi területhez tartozó karbantartói / szerelői csapat teljes körű vezetése és irányítása (8-10 fő);
  • Heti időbeosztás készítése az elvégzendő munkák és a rendelkezésre álló kapacitás függvényében;
  • Munkavégzéshez szükséges erőforrások megfelelő tervezése és elosztása;
  • Munkák elvégzésének nyomon követése, határidők betartása;
  • Munkákhoz kapcsolódó dokumentáció / munkalapok ellenőrzése és kezelése;
  • Berendezések műszaki állapotának felügyelete;
  • Megrendelt javítások és felújítások teljes körű lebonyolítása;
  • Szoros kapcsolattartás cégen belül az értékesítéssel, beszerzéssel és logisztikával;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben;
  • Szakértőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás a kivitelezések során;
  • Munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása az adott földrajzi területen.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség;
  • Felvonók szervizelése terén szerzett vezetői tapasztalat;
  • Fizikai munkát végzők közvetlen irányításában szerzett tapasztalat;
  • Angol vagy német nyelv legalább alapfokú ismerete (írásban és szóban);
  • Precíz pontos munkavégzés, munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás;
  • Kommunikatív, csapatszemléletű, határozott és magabiztos személyiség;
  • MS Office (kiemelten az Excel) erős felhasználói szintű ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, küldje el részletes fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 54.776-os referenciaszámra hivatkozva az alábbi email címre vagy jelentkezzen on-line.

Kattintson a lenti linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő