www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

  • A hirdetés 532 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

Szerviz technikus

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Szerviz technikusként Ön projekt-felelősséggel tartozik egyedi gépeink, teljesen automatizált csomagoló berendezéseink helyszíni telepítéséért, beüzemeléséért. Feladata az üzembe helyező csoport irányítása, ill. vezető szerelőként /Supervisor / - a vevő által biztosított erőforrások segítségével - a komplett üzembe helyezés önálló lebonyolítása. A beüzemelés folyamán állandó kapcsolatot tart fenn a vevővel, s precízen dokumentálja a teljes beüzemelési folyamatot.

Az Ön profilja:

  • Műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat (frekvenciaváltók, motorvezérlések stb.)
  • Gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat (pneumatikus-, hidraulikus rendszerek stb.)
  • Műszaki dokumentáció ismerete (AutoCAD, EPLAN rajzok)
  • PLC programozási ismeretek előnyt jelentenek
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Külföldi utazások és beüzemelések vállalása (minimum éves 35% kiküldetésben töltött idő)
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikáció készség
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • Fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Külföldi gépbeüzemelések, szervizelés világszerte (pl. Thaiföld, Brazília, Dél-Afrika) – kiemelt bérezéssel
  • A külföldi utazások során felmerülő költségek teljeskörű szervezése és térítése (utazás, szállás, biztosítás, stb.)
  • Cafeteria rendszer (lakhatási támogatás, étkezési hozzájárulás)
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a "Jelentkezés" gombon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Hús eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Hús eladó Munkavégzés hel...
Veszprém, Veszprém

Pékáru eladó-Részmunkaidőben

Munkakör megnevezése: Pékáru eladó-Részmunkaidő...

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...