www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Cégünkről:
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Állás megnevezése

Feladatok összefoglalása

  • Saját gyártású és forgalmazott elektronikus berendezések javítása
  • Saját gyártású pénztárgépek és jegykiadók javítása, karbantartása NAV előírásoknak megfelelően
  • Berendezések felügyelete, üzemállapotának figyelemmel kísérése
  • Műhelyben és helyszínen történő üzembe helyezések, javítások, eszközcserék kivitelezése
  • Vállalatirányítási rendszer használata, dokumentálás, bizonylatolás, postázás
  • Tesztelés, minőségellenőrzés, kapcsolattartás partnerekkel
  • Részvétel a gyártási tevékenységben

Elvárások

  • Elektronikai műszerész technikus végzettség
  • Mérőműszerek készség szintű ismerete
  • Windows és Office szoftverek készség szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, jó kommunikációs képesség
  • Változásokhoz való alkalmazkodási készség, adott szituációk rugalmas kezelése
  • Angol középfokú nyelvismeret

Előny

  • Szakirányú (elektronikai) legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • Járműelektronikai jártasság
  • Felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
  • Linux rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • „B” típusú jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, színvonalas munkafeltételek
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tüntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő