www.cvonline.hu

Szerviz - technikus

  • A hirdetés 616 napja lejárt

Kávéautomaták értékesítéssel foglalkozó Dunakeszi telephelyű cég keres műszaki középiskolát  végzett logikus gondolkodású, agilis,( elektromos, elektronikai érdeklődésű) szakmailag képzett munkatársat kávéautomaták szervizelésére.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Elektromos szakirányú alap képzettség
  • Kiváló manuális szerelési képesség, precizitás
  • Önálló munkavégzés, magas terhelhetőség, mobilitás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és műszaki készség
  • betanulást követően önálló munkavégzés

Feladatok:

  • kávéautomaták és asztali kapszulás kávégépek szervizelése
  • tisztítása
  • üzembe helyezése
  • eseti helyszíni javítása.

Előny a felvételi elbírálásnál:

  • Hűtőgépszerelői vizsga
  • Kávéautomaták szervizelésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • korrekt, hosszú távú, biztos, munkahely
  • felelősségteljes, kihívást jelentő összetett feladatok
  • egyedülálló szakmai környezet, kiemelkedő fejlődési lehetőség
  • fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • versenyképes fiezetés
  • fizetésen felüli juttatások
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő